Tajemnica Szalonego Naukowca – nowy scenariusz urodzinowy

wpis w: Urodziny dla dzieci | 0

Genialny naukowiec zaginął w poniedziałek w nocy! Czy grozi nam niebezpieczeństwo?

Sprawdzanie odcisków palcaTakie nagłówki krzyczały z pierwszych stron gazet we wtorek rano. Na mieszkańców Głogowa padł blady strach! Wiedzieli przecież, że Dr Mad pracował nad ściśle tajną bronią!

Istniała możliwość, że teraz cała praca doktora, dostała się w niepowołane ręce. A na dodatek nikt, dosłownie NIKT, nie znał dokładnych planów tego ściśle tajnego projektu. Jedyne co było wiadome to to, że doktor zakończył pracę nad swoim wynalazkiem właśnie w poniedziałek. Jego gosposia widziała, jak wyskoczył nago z kąpieli i biegnąc przez mieszkanie krzyczał “Eureka”! To właśnie ona widziała go ostatnia.

Na miejsce zostaje wysłana grupa najlepszych detektywów. Mają oni za zadanie odnaleźć doktora i jego tajny projekt. Na miejscu zdarzenia będą musieli niezwłocznie:

udokumentować miejsce przestępstwa

zebrać odciski palców i porównać je z światową bazą przestępców

rozgryźć zaszyfrowane zapiski doktora

przesłuchać wszystkich świadków i stworzyć portrety pamięciowe podejrzanych

poszukać ukrytych wskazówek

wykazać się sprytem i zwinnością podczas ścigania przestępcy

odtworzyć zaszyfrowane plany doktora.

Dla kogo takie urodziny?

Dla wszystkich dzieciaków, którzy uwielbiają zagadki. My wiemy, że kochają je zarówno chłopcy i dziewczynki. Ten scenariusz pomyślany jest raczej dla starszych dzieci, niezbędna jest umiejętność czytania. Są to idealne urodziny dla solenizantów 8+.

Te urodziny kończymy najpopularniejszym w ostatnim roku eksperymentem w Kloclegowni. Domyślacie się którym?

Ten scenariusz wymaga od nas dużych przygotowań. Z tego powodu dopłata do pakietu podstawowego wynosi 50 zł. Sprawdź nas cennik, żeby sprawdzić nasze ceny.