Mali Adpeci (dzieci 2-4 lat) – rekrutacja na cotygodniowe zajęcia

wpis w: Różne | 0

Ruszamy z cotygodniowymi zajęciami dla dzieci 2 – 4 lat z rodzicami!

Dzieci niechodzące jeszcze do przedszkola, albo stawiające pierwsze kroki w nim, badają świat wszystkimi swoimi zmysłami. Wszystko je ciekawi, wszystkiego chcą dotknąć i posmakować. Nieśmiałe w pierwszym kontakcie, bardzo szybko otwierają się na nowe doznania. Uczą się też wspólnej zabawy z innymi maluchami, co często jest dużym wyzwaniem dla rodziców. Nasze spotkania z Małymi Adeptami to świetna okazja do poznawania świata wszystkimi zmysłami. Dzieci razem z rodzicami odkrywają, że świetna zabawa to niekoniecznie drogie zabawki, a wszystko co się u nas dzieje, można łatwo powtórzyć w domu. Zaskoczymy Was niecodziennymi pomysłami na zabawy, które pomogą Waszym maluszkom w prawidłowym rozwoju, kontaktach międzyludzkich oraz rozwoju mowy i intelektu. Na naszych zajęciach będziemy bowiem:

– brudzić się

– budować

– burzyć

– bałaganić

– hałasować

– skakać

– doświadczać

– tworzyć

– współpracować i robić wiele rzeczy, których w domu nie odważylibyście się zrobić.

Sprzątanie zostawiacie nam!

Kiedy?  czwartki godz. 10:00 lub wtorki 16:30
Kto? dzieci 2 – 4 lat (z 1 opiekunem)
Ile czasu? 90 minut
Za ile? 220 zł/ karnet 4 zajęcia (rodzeństwo po 200 zł/osobę)  lub 70 zł za pojedyncze spotkanie (rodzeństwo po 60 zł/osobę)

Gdzie? Kloclegownia, ul. Gołębia 3/1 w Głogowie

Zasady płatności:
Karnet jest imiennie przypisany do jednego dziecka. Nie ma możliwości wykorzystania karnetu przez inne dziecko. Imienny karnet można wykorzystać w ciągu 6 tygodni od daty zakupu na wszystkich zajęciach w Kloclegowni.

Zapisz dziecko