DIY SPA z Mamą – naukowe warsztaty dla dzieci z mamami

wpis w: Różne | 0
Mamy, Mamusie, Mamule, Mamunie!

Zapraszamy Cię, droga Mamo, wraz z Twoim dzieckiem na niezwykłe wydarzenie, które z pewnością dostarczy Wam mnóstwo radości, zabawy i wspólnych chwil pełnych twórczej magii. Z okazji Dnia Matki organizujemy specjalne warsztaty, na których będziemy razem tworzyć unikalne kosmetyki DIY, otulone w atmosferę czarujących zapachów i pięknych tekstur.

Pragniemy Was zaprosić na spotkanie, gdzie wspólnie z Waszymi dzieciakami odkryjemy świat magii samodzielnie zrobionych domowych kosmetyków. Czekają nas niesamowite doświadczenia, pełne kreatywności, przyjemnych zapachów i pięknych kolorów. Podczas naszych warsztatów będziemy tworzyć wyjątkowe cuda, które przywrócą harmonię i odprężenie zarówno dla Was, jak i Waszych pociech.

Wyobraźcie sobie aromatyczne kule kąpielowe, które zamienią Wasze łazienki w krainę relaksu i rozkoszy. Wspólnie stworzymy zawieszki zapachowe, które będą wypełniały Wasze wnętrza delikatnymi i urokliwymi aromatami. Nie zapomnimy także o pięknych, odżywczych błyszczykach, które dodadzą uroku Waszym uśmiechom. I to jeszcze nie wszystko! Na naszych magicznych warsztatach nauczymy Was, jak wykonać naturalne mydełka, które sprawią, że Wasza skóra będzie promienna i zadbana.

Ten niepowtarzalny dzień zapełniony będzie wspaniałymi rozmowami, uśmiechami i wspólnymi chwilami z Waszymi dziećmi. Wierzymy, że twórcze działanie i eksperymentowanie z kosmetykami przyniesie nam wszystkim radość i spełnienie. Każda para wyjdzie z przynajmniej 3 własnoręcznie zrobionymi kosmetykami.

 

Zapisz dziecko

 

Rodzicu!
Nasze zajęcia dla dzieci  to zestaw aktywności sensorycznych, eksperymentów naukowych, zabaw logiczno – matematycznych z klockami LEGO i ruchowych. Bądźcie gotowi na to, że podczas naszego spotkania możecie się pobrudzić lub pomoczyć. Jeżeli nie lubicie chodzić na boso, weźcie ze sobą buty na zmianę. Aby wziąć udział w naszych zajęciach koniecznie zapisz się przez formularz.

 

Zapisz dziecko

Kiedy?  sobota, 27 maja 2023
O której? 11:00 – 13:00 dzieci 2 – 5 lat (z mamą)
17:30 – 19:30   dzieci 5 – 13 lat (z mamą lub bez)
Za ile? 70 zł /dziecko (rodzeństwo po 60 zł/dziecko)

 

Zapisz dziecko