Idealny prezent na Mikołaja

wpis w: Różne | 0

Zbliża się 6 grudnia, a więc też czas kombinowania, co kupić dzieciom na Mikołaja. Prezenty naszych dzieci często składać się będą z tony słodyczy, dlatego polecamy kalendarze adwentowe, które nie mają w sobie grama cukru.  Gwarantują natomiast godziny świetnej zabawy i dużo emocji przy odkrywaniu kolejnych niespodzianek. Oto nowe kalendarze adwentowe LEGO na 2015 r:

lego city kalendarz

Kalendarz adwentowy LEGO City 60099

278 klocków ukrytych w 24 okienkach za niecałe 90 zł. Dobra cena za pudełko pełne fajnych akcesoriów dla 6 minifigurek dołączonych do zestawu. Nasze ulubione okienka zawierają: łyżwy, staroświecką lampę i stojący zegar, ognisko z piankami, choinkę z prezentami, smartofona oraz bałwana. Oczywiście świetna jest też figurka Mikołaja z pełnym workiem prezentów, ale również policjant z kajdankami i złodziej dodają mnóstwo możliwości do zabawy.

lego friends kalendarz

Kalendarz adwentowy LEGO Friends 411002

To zdecydowanie nasza ulubiona wersja. Świetne są wszystkie okienka do zabawy w sporty zimowe. Można w nich znaleźć łyżwy, kije, bramki hokejowe, narty i kijki do nart. Są naprawdę super. Kalendarz ten świetnie się sprawdzi jako samodzielny zestaw, ale mocno rozbuduje też możliwości klocków, które już posiadają nasze dzieci.

lego star wars kalendarz

Kalendarz adwentowy LEGO Star Wars 75097

Najdroższa z propozycji, pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Star Wars. Znajdziemy tutaj aż 292 klocki. Same mikrobudowle są dosyć proste, bez żadnych fajerwerków. Największy zachwyt wzbudzą na pewno minifigurki, które są naprawdę łakomym kąskiem dla wszystkich kolekcjonerów. Nam najbardziej podoba się Święty Mikołaj.

Na którykolwiek kalendarz się zdecydujecie, na pewno dostarczycie dzieciakom ( i sobie też), mnóstwo zabawy i emocji. Każdy z kalendarzy ma dołączoną matę, na której można poustawiać swoje klocki i bawić się nimi. Jako, że Mikołaj spóźnia się na rozpoczęcie adwentu, 6 grudnia  dzieciaki będą miały święto. Otworzą aż 6 okienek na raz! Hura!